سیر عظیمی از افراد تو هر سنینی به دنبال مهارت پیدا کردن در یک حوزه شغلی هستن، امروزه افراد تو حوزه های شغلی به سمت استعداد یا به سمت علاقه خودشون میرن و وقتی وارد اون حوزه شغلی میشن، اطلاعات خیلی کمی در رابطه با اون شغل دارن و نمی دونن که برای یادگیری اون شغل باید از کجا شروع کنن و به کجا برن و حتی نمیدونن که چه چیز هایی باید یاد بگیرن، در کل گیج و سردرگم میشن و نمیدونن که باید چیکار بکنن.

همه ی ما برای رسیدن به یک مهارت و تخصص به یک مدرس و مربی خوب برای راهنمایی احتیاج داریم تا به ما راه و روش رسیدن به اون مهارت و یا تخصص رو نشون بده، ممکنه بدون مدرس یا مربی یک قدم هم نتونیم برداریم و هیچ پیشرفتی حاصل نکنیم. در هر صورت ما باید کسی رو داشته باشیم که راه رو به ما نشون بده  اینکه چیکار کنیم؟، از کجا شروع کنیم؟، چه آموزش هایی ببینیم؟ و اینکه چطور قدم برداریم. چیکار کنم یک راهنمای خوب و مفید برای شماست، چیکار کنم یک منبع تخصصی مسیر یادگیری میباشد که با ارائه مسیر یادگیری (نقشه راه) به شما کمک میکند تا در مسیر یادگیری خود دارای برنامه ریزی باشید، هیچوقت متوقف نشوید و به راه خود ادامه دهید و قطعا با داشتن یک مسیر یادگیری هیچ وقت گیج و سردرگم اینکه چه چیز هایی باید یاد بگیرید نخواهید بود، با داشتن یک مسیر یادگیری هم اطلاعات جامع و کاملی در آن حوزه بدست می آوردی و هم زمان و انرژی خودتان را مدریت میکنید، چیکار کنم نه تنها مسیر یادگیری ارائه میدهد بلکه منابع آموزشی نیز به شما معرفی میکند و با مقایسه محصولات آموزشی منابع معرفی شده به شما کمک میکند تا آموزشی بهتر و استاندارد تری را برای آموزش خود انتخاب کنید و با ارائه کد تخفیف به شما کمک میکند که محصولات آموزشی منبع های دیگر را با قیمت کمتر خریداری کنید.

چیکار کنم؟ فقط یک سایت نیست، بلکه یک همراه همیشگیست.

خدمات چیکار کنم ؟

roundmap

مسیر یادگیری

چیکار کنم با ارائه مسیر یادگیری ( نقشه راه ) به شما کمک میکند تا در مسیر آموزش خودتون سردرگم نشید و نگران اینکه برای رسیدن به هدفم باید چیکار کنم نخواهید شد .
source

معرفی منابع آموزشی

چیکار کنم با معرفی منابع آموزشی به شما کمک میکند برای یادگیری مهارت و تخصص دلخواه بهترین منابع رو انتخاب کنید و به بهترین شکل ممکن آموزش ببینید.
balance

مقایسه محصولات آموزشی

چیکار کنم با مقایسه محصولات آموزشی منابع معرفی شده به شما کمک میکند تا بهترین آموزش ها را انتخاب کنید و از دست آموزش های نا مناسب ، بی کیفیت و قدیمی رهایی یابید .
offer

تخفیفات

چیکار کنم با ارائه تخفیف به شما کمک میکند تا آموزش های منابع آموزشی را ارزان تر از بقیه تهیه کنید و رشد سریع تری نسبت به بقیه داشته باشید .

مزیت های چیکار کنم ؟

Management

مدریت زمان و انرژی

با استفاده از مسیر های یادگیری شما میتوانید در زمان و انرژی خود صرفه جویی کنید و آنها را بهتر مدریت کنید چیکار کنم با ارائه مسیر یادگیری به مدریت زمان و انرژی شما کمک میکند.

Content

محتوای جذاب و با کیفیت

هیچ چیز مثل یک محتوای جذاب و با کیفیت نمیتونه اطلاعات رو وارد ذهن ما بکنه، چیکار کنم با محتوای جذاب و با کیفیت اطلاعات رو به راحتی به شما تحویل میده.

suport

پشتیبانی جامع و کامل

پشتیبانی جامع و کامل با پاسخگویی سریع میتونه به حل شدن بعضی از مسئله ها و مشکلاتتون کمک کنه چیکار کنم با پشتیبانی جامع و کامل همراه شماست.