law and rules

نکات مهم که باید بخوانید :

  • شما موظف به رعایت تمامی قوانین زیر هستید. در صورت رعایت نکردن حتی یکی از قوانین زیر وب سایت چیکارکنم حساب کاربری شما را مسدود و یا از دسترس خارج میکند.
  • چیکار کنم ثبت نام شما را به معنی تایید تمامی قوانین زیر طلقی میکند و ثبت نام شما در این سایت به معنی تایید قوانین و مقررات می باشد.
  • چیکار کنم هر زمان که مایل باشد میتواند بند های قوانین و مقررات موجود را ویرایش، اضافه و یا حذف کند، پس از تغییرات برای شما اطلاعیه ارسال خواهد شد و اگر شما موافق قوانین بودید میتوانید به فعالیت خود ادامه دهید در غیر این صورت حساب خود را حذف نمایید.

حساب کاربری :

1.1 : در هنگام ثبت نام باید تمام اطلاعات را به صورت صحیح و معتبر وارد کنید.

1.2 : در هنگان ثبت نام از نام های جعلی و اطلاعات نامعتبر اعم از ایمیل نادرست و یا موقت در جهت ثبت نام و یا سوء استقاده و یا نقض حقوق شخص دیگر استفاده نکنید درغیر این صورت حساب شما توسط چیکارکنم حذف و یا مسدود میشود.

1.3 : از در اختیار گذاشتن اطلاعات کاربری خود اعم از نام کاربری و رمز عبور به دیگران جدا خودداری کنید، شما مسئول حساب کاربری و اطلاعات خود هستید.

1.4 : حساب کاربری شما تنها باید توسط شما اداره و استفاده شود و در صورت استفاده گروهی، حساب شما توسط چیکارکنم حذف و یا مسدود می شود.

1.5 : در صورتی که فرد دیگری به غیر از شما کنترل حساب شما در دست دارد و بدون اجازه شما است در اولین فرصت به ما گزارش دهید.

1.6 : شما حق پنهان کردن هویت خود را ندارید و نباید خودتان را جای هویت دیگران جا بزنید در غیر این صورت چیکارکنم حساب شما را حذف و یا مسدود میکند.

قوانین دوره ها :

1.7 : شما حق پخش و استفاده گروهی از دوره ای که در آن به صورت پولی شرکت کرده اید را ندارید.

1.8 : شما موظف هستید که قبل از شرکت در دوره به دقت دوره را چک کنید که مدرس و مبحث و موضوع دوره مطابق خواست شما باشد، زیرا پس از شرکت کردن در دوره  و پشیمانی از شرکت کردن دیگر نمیتوانید شرکت در دوره را لغو کنید و پول به شما بازگردانده نمیشود.

1.9 : منابعی که ما در دوره معرفی میکنیم هیچ مسئولتی را در قبال امنیت آنان نسبت به شما نمیپذیریم و اشتباهات آنان در برابر امنیت شما به عهده خودشان میباشد.

دیدگاه ها و نظرات :

2.1 : شما موظف به ارسال نظر مودبانه، محترمانه، بی طرف و طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران هستید.

2.2 : در صورت مشاهده نظراتی که دور از ادب باشد، دارای الفاظ رکیک باشد، توهین به شخص دیگری باشد و بر خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد حساب کاربری شما توسط چیکارکنم مسدود ویا حذف میگردد.

2.3 : نظر شما نباید اسپم و هرزنامه باشد، در غیر این صورت حساب شما توسط چیکار کنم مسدود و یا حذف میگردد.

2.4 : شما نباید اطلاعات شخصی دیگران که مربوط به آنها میباشد را در دیدگاه ها و نظرات ارسال کنید.

پرداخت در چیکار کنم :

2.5 : شما موظف به استفاده از کارت بانکی معتبر هستید و نمیتوانید از کارت غیر مجاز و مجازی استفاده کنید.

2.6 : شما فقط میتوانید از طریق حساب کاربری خود دوره یا مقاله ای را توسط حساب بانکی و یا اعتبار خود خریداری کنید.

2.7 : خرید گروهی ار چیکار کنم غیر مجاز و غیر قانونی می باشد و شما حق این کار را ندارید و در صورت مشاهده برخورد قانونی و جریمه خواهید شد.

2.8 : درگاه های بانکی چیکار کنم معتبر و ایمن هستند و روش های پرداخت ها معتبر می باشد.

قوانین امنیت چیکار کنم :

2.9 : شما نباید هیچگونه کاری که باعث آسیب رساندن و حمله به وب سایت شود را انجام دهید.

3.1 : شما نباید از هیچگونه ویروس، تروجان، کرم و مواد مخرب و مشابه اعم از مهندسی برای آسیب رساندن به سرویس و یا خود وب سایت استفاده نمایید.

3.2 : شما نباید از هیچگونه ربات یا نرم افزار های مشابه اعم از نرم افزار های دست ساز دیگر توسعه دهندگان غیر تجاری و یا تجاری و نا معتبر برای دسترسی به تمام اطلاعات محرمانه و غیر محرمانه و یا سوء استفاده و یک هدف غیر قانونی و یا نقض قوانین وبسایت استفاده کنید.

3.3 : شما نباید حتی به صورت تست و یا تمرین عملیات های سایبری خود را انجام دهید خط قرمز ما امنیت وبسایت و امنیت کاربران ماست در صورت نقض قوانین بر خورد قانونی خواهد شد.

حقوق مالکیت چیکار کنم :

3.4 : وب سایت چیکارکنم و تمام محتوای های آن متعلق به خود ” چیکار کنم ؟ ” است و از قوانین کپی رایت جمهوری اسلامی ایران تبعیت میکند.

3.5 : شما حق استفاده تجاری از محتوا و مطالب غیر رایگان چیکار کنم را ندارید.

3.6 : شما حق استفاده اجاری از محتوا و مطالب رایگان چیکار کنم را بدون ذکر منبع ندارید اما با ذکر منبع مانعی ندارد.

3.7 : شما حق تولید ، اصلاح، ویرایش، ایجاد محتوای مشتق شده و ترکیب شده هر گونه اطلاعات و محتوای چیکار کنم را برای استفاده تجاری و یا غیر تجاری و باز نشر را ندارید.

3.8 : شما حق استفاده از قسمت یا بخش از فیلم ها، تصاویر و یا متن به شکل جدا شده و یا تقطیع شده از بستر اصلی آن برای استفاده تجاری و یا غیر تجاری و باز نشر ندارید.

3.9 : تمامی اطلاعاتی که شما عزیزان در وب سایت قرار میدهید و ارسال میکنید که مطعلق به چیکار کنم می باشد و وب سایت میتواند از ان برای انتشار و اشتراک گذاری مثلا در موارد تبلیغاتی  استفاده کند.

بعضی از قوانین را متوجه نشدید ؟

در صورت متوجه نشدن بعضی از قوانین میتوانید از طریق زیر اقدام نمایید ، منتظر پیغام و یا تماس شما عزیزان هستیم .

call

شماره تماس 09195129224